We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Etiketid

Erinevateks markeerimisvajadusteks sobivad etiketid on saadaval nii eeltrükituna kui ka tühjana, kuhu saate ise vastavalt vajadusele informatsiooni peale trükkida. Etikette on võimalik printida termo-, termosiirde-, laser- ning maatriksprinteritega. Valikus on palju standardmõõte, kuid on võimalik teha ka Teile vajaliku kuju ja mõõduga etiketid. Lisaks suurusele on etikettide valikul on palju kriteeriume: materjal, liimi omadused, eluiga, kasutatav pind ja ümbritsevad tingimused, eeltrüki vajadus jne. Võta meiega ühendust ja muuda etikettide trükkimine lihtsamaks!

Vaata kataloogi

Kaablite ja juhtmete markeerimiseks on erinevaid võimalusi. Üldjuhul tavalised etiketid kaablite markeerimiseks ei sobi. Tihti arvatakse, et tegu on halva liimiga, aga tegelikkuses peab kaablile mõeldud etikett peab olema väga pehme, et ta ennast kaabli ümbert lahti ei keriks.

Elektroonikatööstuses kasutatavad eri komponendid on üldjoontes väga väikesed. Seetõttu peavad trükiplaadile sobivad etiketid olema samuti väikesed ning vahel ka kuumakindlad või staatilise elektri vastased.

Seadmetele ja paneelidele mõeldud etiketid peavad vastu pidama ning ei tohi aja möödudes ära tulla.

Laboris kasutatavad etiketid peavad vastu pidama väga erinevatele tingimustele. Laboripudelitele on saadaval ka garantiikleebised.

Garantiikleebiseid kasutatakse juhtudel, kus ei tohi olla võimalik etiketi eemaldamine ilma jälge jätmata. Valikus on nii jälgi jätvad, purunevad kui ka veekahjustust näitavad etiketid.

Valikus on erinevate direktiivide vastavuskleebiseid, näiteks CE, RoHS, WEEE ja muud etiketid.

Üldmarkeerimise etiketid on näiteks toodete pakkidel kasutatavad aadressid, informatsioon paki käsitlemiseks või lihtne juhend toote kasutamise ja info toote enda kohta.

Kontrollkleebised annavad infot, millal vastavat seadet või varustust on viimati kontrollitud, kalibreeritud jne. Etiketid on saadaval eri suuruse, värvi ja legendiga ning ka eri materjalist.

Brady termomeeter-etiketid mõõdavad seadmete temperatuuri. Need etiketid on ideaalsed kasutamiseks masinate ja seadmete korrapärasel hooldusel, kuna aitavad jälgida seadmete temperatuurivahemikke kogu protsessi ajal.

Võta ühendust!