Meie abiga saad märgistada ja kaitsta oma tooteid, vara ja inimesi!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Etiketiprinterid

Kvaliteetsed etiketiprinterid täitmaks erinevaid markeerimisvajadusi. Kui odavamad etiketiprinterid suudavad trükkida ainult termomaterjalidele, siis allolevate printeritega saab trükkida ka termosiirdematerjalidele. Meilt leiad kaasaskantavad käsiprinterid, võimekad tööstusprinterid, mugavad graafikaprinterid, vastupidavad etiketid ja ka vajaliku tarkvara.

Vaata kataloogi

Tööstusprinterid

Tööstusprinterid on kõige enam kasutatav etiketiprinterite klass, mille tööaeg on 12 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas.

Lauaprinterid

Kvaliteetsed etiketiprinterid töölauale. Tööaeg maksimaalselt 8 tundi ööpäevas ja 5 päeva nädalas. Tavaliselt liikumatu etiketi alguse sensoriga. Vaata ka vastupidavaid etiketilahendusi ja nende kujundamiseks sobivat tarkvara!

Käsiprinterid

Käsiprinterid on kaasaskantavad etiketiprinterid, mis võimaldavad trükkida kvaliteetseid markeeringuid väikeses koguses või seal, kus pole suurt printerit. Kasutatakse just objektidel töötavate elektri- ja datasüsteemide ehitajate ning tehnikute poolt.

Graafikaprinterid

Etiketiprinterid, mille esmane eesmärk ei ole trükkida identifitseerimiseks vajaminevaid andmeid (vöötkoodid, seerianumbrid, seadmesildid), vaid pigem visuaalse informatsiooni kandmine.

Tindiprinterid

Täisvärvilised etiketiprinterid, mille eesmärgiks on trükkida üldjuhul sisetingimustesse sobivaid silmatorkavaid värvilisi etikette: ohutusmärgistusi, silte, laborimärgistusi.