We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Juhtme ja kaabli markerid

Kaablite ja juhtmete markeerimiseks on erinevaid võimalusi. Üldjuhul tavalised etiketid kaablite markeerimiseks ei sobi. Tihti arvatakse, et tegu on halva liimiga, aga tegelikkuses peab kaablile mõeldud etikett peab olema väga pehme, et ta ennast kaabli ümbert lahti ei keriks. Vaata ka kaablimärgistuse käsiraamatut! Vaata ka aplikaatoreid kaablile lipu paigaldamiseks: Brady Flagmaker, Brady A6200 ja Brady A5500.

BradyGrip on takjapaela külge kinnitatav etikett kaablikimpude märgistamiseks. Tänu spetsiaalsele tagusele on BradyGrip lihtsasti ümberpaigutatav või eemaldatav ning ei vaja kulukaid lisatöid. Lihtsalt prindi see kohapeal välja ja paiguta õigele kaablikimbule.

Rüüžide põhiline kasutuskoht on kaablite markeerimine kilpides. Rüüže on nii termokahanevaid kui ka mittekahanevaid. Termokahanev rüüž on ka isoleeriva omadusega.

Kaablivitstega paigaldatavad etiketid on hästi ilmastikukindlad. Samuti on materjal muljumis- ja väänamiskindel, mis tagab markeeringu pikaajalise säilimise. Võimalik paigaldada ka siis, kui kaablid on juba ühendatud.

Lipukestena kasutavaid etikette paigaldatakse siis, kui puudub võimalus markeeringut kleepida, kui ümber kaabli olevat markeeringut oleks väga raske lugeda või kui on väga liigendatud pinnad. Saadaval on ka lamineeriva kaitsekihiga, mis annab etiketile veelgi parema vastupidavuse niiskusele, mustusele, hõõrdumisele.

Iseennast katvad (self-laminatingwrap-on) etiketid, mille üks osa on värviga ning teine osa läbipaistev, keritakse ümber kaabli ning see annab pärast paigaldamist trükijäljele lisakaitsva kihi, mis peab vastu ka niiskusele ja kraapimisele.

Kangas on väga pehme materjal, mida on võimalik paigaldada kumeratele pindadele ning sobib ideaalselt ka kaablite markeerimiseks.

Clip’id ehk klambermarkerid on mugavad kasutada ning võimaldavad kiirelt kohapeal moodustada juhtmele vajalik markeering. Saadaval numbrid ja tähed.

Võta ühendust!