We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Printerid

Tööstus printerid on mõeldud suure jõudlusega printimiseks. Need aitavad teil märgistada mitmesuguseid seadmeid ja esemeid, nagu juhtmete märgistamine, varade jälgimine, trükkplaadi märgistamine, juhtpaneeli märgistamine, klemmliistu märgistus, toote identifitseerimine ja palju muud.

Säästa aega, vähenda jäätmeid ja rüüsimise vigu suure mahutavusega BBP72-PLUS-iga.

BradyPrinter i5300 on tark tööstusprinter, mis võimaldab printida juba alates 5 mm kõrgustele etikettidele. Samal ajal on see printer nii tark, et tunneb sisestatud materjali automaatselt ära. Tänu sellele oskab i5300 ennast ise kalibreerida ning ükski etikett ei lähe raisku. Kui kasutad Brady Workstationi tarkvara, siis on su elu veel mugavam, ka arvuti tunneb printerisse sisestatud etiketid ära ning etiketi mõõtude sisestamise asemel saad kohe infot sisestama hakata.

BradyPrinter i7100 on tänapäevane tööstuslik etiketiprinter kõikjale, kus on vaja printida suurtes mahtudes. Seda on tänu värvilisele puute-ekraanile mugav kasutada, kuid samal ajal tagab i7100 täpse trüki nii rüüžidel, etikettidel, siltidel, teipidel ja kaablimärgistustel. Printeri antistaatiline hari aitab maandada staatilist elektrit.

BradyPrinter i5100 tark ja kergesti kasutatav, kuid samas suure jõudlusega tööstuslik etiketiprinter. BradyPrinter i5100 suhtleb automaatselt Brady etiketitarkvara, materjalide ja trükilintidega, et muuta töö sujuvamaks. Värviline puutetundlik ekraan annab teada, kui paigaldatud trükilint ei ole antud materjali jaoks kõige optimaalsem. Tänu keskele joondatud rullihoidjale ja automaatsele kalibreerimisele on etiketirulli lihtne paigaldada. Kõigele lisaks pakub i5100 hulgaliselt ühenduspesi.

Professionaalsed Cab Squix printerid on eduka A+ seeria edasiarendus. Need printerid on loodud lihtsust, kasutusmugavust ja töökindlust silmas pidades. Mehaanilised osad ja kere on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest. Saadaval ka kitsas, lai (printimislaius kuni 162,6 mm) ja spetsiaalselt tekstiilile mõeldud versioon.

ZT400 seeria on loodud kasvavaid ärivajadusi arvestades.
Tõstetud on printimiskiirust ja -kvaliteeti ning lisatud erinevaid ühendusvõimalusi.

Selles seerias on meie tipptasemel prindipeatehnoloogia, kiire protsessori ja mälumahuga tööstuslik vöötkoodi sildiprinter, mis võimaldab printida kõrgekvaliteedilisi etikette kiireima kiirusega.

 

Võta ühendust!