We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Meist & kontakt

Meie kontor ja ladu on avatud ainult eelneval kokkuleppel ning ilma selleta kaubale järele tulla ei saa.
Täpsem info numbril +372 673 7747

 

Kontor asub aadressil Pärnu mnt 139e, 11317 Tallinn.

Ühendust saate meiega telefonil +372 673 7747, või e-postiga signiti@signiti.com aadressil.

Jälgi meid:      

 

Meie inimesed

Inna Opmann
müügiesindaja
inna@signiti.com
Tel. 6737 747
Mob. 530 44 025
Anton Järv
müügiesindaja
anton@signiti.com
Tel. 6737 747
Mob. 530 44 021
Aile Kaljumäe
müügiesindaja
aile@signiti.com
Tel. 6737 747
Mob. 530 44 023
Ron Derrick Hibus
tehniline tugi
ron@signiti.com
Tel. 6737 747
Mob. 530 44 019
Kristin Põdra
turundusspetsialist
kristin@signiti.com
Tel. 6737 747
Mob. 530 44 020
Argo Nõmmik
müügi- ja turundusjuht
argo@signiti.com
Tel. 6737 747
Mob. 530 44 024
Kristel Kuldsepp
müügisekretär
kristel@signiti.com
Mob. 6 737 747
Kuido Lepik
tegevjuht
kuido@signiti.com
Tel. 6 737 747
Võta ühendust!