Meie abiga saad märgistada ja kaitsta oma tooteid, vara ja inimesi!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Meist & kontakt

Seoses koroonaviiruse ülemaailmse leviku ning selle takistamise meetmete rakendamisega ja kaitsmaks nii enda töötajate kui ka oma klientide tervist oleme Signiti kontori kolinud kodukontoritesse. Meie kontor on suletud ning ise lattu kaubale järele tulla ei saa. Kauba saatmine toimub ainult kulleriga. Täpsem info numbril +3726737747

 

Meie kontor asub aadressil Pärnu mnt 139e, 11317 Tallinn.

Ühendust saate meiega võtta telefonil 6737 747, või kirjutades aadressile signiti@signiti.ee.

 

Meie inimesed

Inna Opmann
markeerimislahendused
inna@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 025
Argo Nõmmik
markeerimislahendused
argo@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 024
Ranner Viks
markeerimislahendused
ranner@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 023
Gerlin Suitsu
müügisekretär
gerlin@signiti.ee
Tel. 6 737 747
Helar Kärbo
marketing
helar@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 5304 4020
Ene Nurm
tiimijuht
ene@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 550 5710
Kuido Lepik
tegevjuht
kuido@signiti.ee
Tel. 6 737 747
Võta ühendust!