We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Meist & kontakt

Meie kontor ja ladu on avatud ainult eelneval kokkuleppel ning ilma selleta kaubale järele tulla ei saa. Täpsem info numbril +3726737747

 

Meie kontor asub aadressil Pärnu mnt 139e, 11317 Tallinn.

Ühendust saate meiega võtta telefonil 6737 747, või e-postiga signiti@signiti.com aadressil.

 

Meie inimesed

Argo Nõmmik
markeerimislahendused
argo@signiti.com
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 024
Ranner Viks
markeerimislahendused
ranner@signiti.com
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 023
Gerlin Suitsu
müügisekretär
gerlin@signiti.com
Tel. 6 737 747
Helar Kärbo
marketing
helar@signiti.com
Tel. 6737 747
GSM: 5304 4020
Ene Nurm
tiimijuht
ene@signiti.com
Tel. 6737 747
GSM: 550 5710
Kuido Lepik
tegevjuht
kuido@signiti.com
Tel. 6 737 747
Inna Opmann (lapsehoolduspuhkusel)
markeerimislahendused
inna@signiti.com
Tel. 6737 747
Võta ühendust!