We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Kuumpressid

 

Vaata kataloogi

NL-24 Pro on üks Thermopatchi praktilisemaid kuumpresse. Disainis on rõhutud nõudlikule kasutajale: alumist plaati ümbritsev lisaala võimaldab sujuvalt pressida suurtele ja paksudele kangastele.

Kuumpressi jalgpedaal jätab mõlemad käed töö tegemiseks vabaks. Integreeritud graafiline ekraan kuvab kogu vajaliku info. Pressimisaega ja temperatuuri on võimalik kiiresti muuta. Lisaks on pressil energiasäästurežiim ja hädastopp-nupp.

Lihtne ja töökindel kuumpress. Kaks pressiplaati kiirendavad tööprotsessi, kuna pressimise ajal saab teisele plaadile järgmise rõiva paigutada. Valikus ümmarguste ja kandiliste plaatidega press.

Poolautomaatne kuumpress, mis ei vaja oma tööks suruõhku. Temperatuuri ja pressimise aja valik digitaalselt ekraanilt. Pressi survet on lihtne muuta, selleks tuleb vaid pöörata alumist plaati ümber oma telje. Pärast töötsükli lõppu tõuseb pressikang ise üles.

Kahe plaadiga kuumpress nõudlikumale kliendile, kellele on oluline just kiirus. Töötab suruõhul ja võimaldab ka automaatset režiimi, kus pressikangi liigutamisel pressiplaadi kohale vajub see ise alla. Pärast töötsükli lõppu tõuseb pressikang automaatselt üles. Valikus ümmarguste ja kandiliste plaatidega press.

DP2000T on universaalne kombiseade tekstiiltoodete markeerimiseks. Seadmes on ühendatud kuumpress, automaatne markeerimisrulli kerimise süsteem ja trükiplaadi kasutamise võimalus.

Poolautomaatne suure plaadiga press. Pärast töötsükli lõppu tõuseb ülemine osa ise üles ning liigub kõrvale, mis jätab uue eseme paigutamiseks rohkem vaba ruumi. Seadistuste muutmine käib kiirelt, samuti on võimalik juba valitud temperatuur ja pressimise aeg salvestada. Pressiplaadi suurus 40×45 cm.

Võta ühendust!