We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Graafikaprinterid

Etiketiprinterid, mille esmane eesmärk ei ole trükkida identifitseerimiseks vajaminevaid andmeid (vöötkoodid, seerianumbrid, seadmesildid), vaid pigem visuaalse informatsiooni kandmine.

See printer on täiuslik tööstuslikeks märgistusteks – vaata videost lähemalt!

Brady S3700 saab värviliselt printida ja lõigata märgiseid ning etikette.  See printer loob tõhusa identifitseerimise, mis vastab teie seadmete/esemete ja tööruumi vajadustele.

BradyPrinter S3100 on väga kergesti kasutatav sildi- ja etiketiprinter, millel on automaatne kalibreerimine ja materjali seadistus. Lihtsalt astu juurde ja prindi vajalikud sildid. Materjalivahetus võtab vähem kui 20 sekundit. Puuteekraaniga intuitiivne kasutajaliides võimaldab printida palju erinevaid etikette ka ilma arvutita.

Looge BradyJet J4000 tindiprinteriga vajalikud ja kauakestvad etiketid, märgised ja sildid.

BBP™85 sildi- ja etiketiprinter võimaldab teil luua kuni 254,00 mm mitmevärvilisi silte ja märgiseid. Selle täiustatud intuitiivne funktsioon muudab selle kasutamise hõlpsaks kõigile.

Lighthouse CPM-100 saab luua etiketid ja märgistusnõudeid, tervise ja ohutuse, inseneri-, elektri-, tehase ID, toote ID, torumarkeeringu, administraatori, keemilise ID, rajatiste haldamise, juhtpaneelide ja muu kohta.

Unikaalne, kompaktne ja lihtsalt kasutatav Lighthouse CM-200 etiketiprinter on kõrgekvaliteediliste märgistuste loomiseks uus viis. 200 mm laia materjali lõikaja. Suudab etteantud kirjad ja pildid ainult välja lõigata, kuid mitte trükkida. Võimalik teha väga vastupidavaid viitasid.

Võta ühendust!