We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Käsiprinterid

Käsiprinterid on kaasaskantavad etiketiprinterid, mis võimaldavad trükkida kvaliteetseid markeeringuid väikeses koguses või seal, kus pole suurt printerit. Neid on võimalik kasutada ükskõik kus ja millal ning on seetõttu ideaalsed just objektidel töötajatele: elektri- ja datasüsteemide ehitajatele, tehnikutele jne.

Käsiprinterid on kerged ja vastupidavad ning lisaks on neid väga lihtne kasutada: materjale vahetada, etikette kujundada ja printida saab ilma vaevata. Valik on lai, alates lihtsamatest “vajuta ja prindi” tüüpi  kuni võimekate printeriteni, mis ühenduvad nutiseadmetega.

BradyPrinter M611

BradyPrinter M611 nutiseadmest juhitav käsiprinter kaabli-, elektroonikakomponentide, labori-, elektri- ja andmesidemarkeeringute tegemiseks. Brady Workstation Mobile Express Labels äpiga on lihtne kujundada 1D ja 2D koodide, vajalike piltide, tekstide, kellaaegade või isegi pilvest tulevate andmetega etikette vaid mõne klikiga. Ühine targema märgistamise ajastuga!

Brady BMP61

BMP61 suure jõudlusega käsiprinter on markeerimistöödel usaldusväärne kaaslane aastateks. Täisklaviatuur pakub kiiret ja mugavat mõlema käega trükkimist ning värviline puutetundlik ekraan kuvab terve etiketi korraga. BMP61 vastupidavust tõestavad edukalt läbitud kukkumistestid. Mobiilsust lisab ka printeril olev USB pesa, kuna andmeid saab printerisse saata otse mälupilgalt. Saadaval ka wifi versioonina.

 

Brady BMP21 Plus

BMP21-PLUS on kõik-ühes käsiprinter data- ja elektrisüsteemidele ning üldtööstusesse. BMP 21-PLUS-iga saab kerge vaevaga printida etikette, mis püsivad aastaid – hoolimata ekstreemsetest temperatuuridest või kumeratest  ja tekstuursetest pindadest.

Brady BMP51 ja BMP53

Võimas kaasaskantav etiketiprinter kasutamiseks tööstuses kohapeal. Paljude võrgu- ja ühendusvõimalustega. Võimalik kasutada laia valikut jätkulinte ja stantsitud etikette. Kiibiga varustatud kassetid annavad printerile teada õige formaadi.

Brady BMP71

Kõige mitmekülgsem käsiprinter tööstuses kohapeal markeerimiseks. BMP71 efektiivsus aitab vähendada materjalikulu ning säästa aega. Võimaldab kasutada suurimat valikut kõrgekvaliteedilisi jätkulinte ja stantsitud etikette.

Brady BMP41

BMP41 on keskklassi käsiprinter kuni 25 mm laiade etikettide printimiseks tööstuskeskkonnas. Seda on lihtne kasutada ja see peab vastu ka karmimatele tingimustele. Võimalik kasutada laia valikut jätkulinte või stantsitud etikette.

Brady BMP21 (asendunud printeriga BMP21 Plus)

BMP21 pakub elektri- ja datasüsteemide ehitajatele suurepärast kombinatsiooni lihtsast käsitletavusest ja kvaliteetsest materjalist, mis on mõeldud kleepimiseks väga erinevatele pindadele.

Brady IDXPERT (tootmisest maas)

IDXpert võimaldab printida mitmeid erinevaid materjale – lamineeritavaid etikette, termokahanevaid rüüže, ilma katkestusteta kleeplinti ja muidugi tavapäraseid vinüül- ja polüesteretikette, kokku kuni 140 erinevat materjali.

Brady LABXPERT (tootmisest maas)

Praktiliselt samasugune printer nagu IDXPERT, aga mõeldud kasutamiseks laboratooriumis. Tähistuste ja kujundite valikus on kõik laboratooriumites kasutuses olevad kujundid.

Brady TLS 2200 (tootmisest maas)

TLS 2200 pakub lisaks trükilindiga trükkimisele ka termotrükki ja arvutiga ühendamise võimalust ning sisemist mälu etikettide salvestamiseks.

Võta ühendust!