We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Lauaprinterid

Kvaliteetsed etiketiprinterid töölauale. Tööaeg maksimaalselt 8 tundi ööpäevas ja 5 päeva nädalas. Tavaliselt liikumatu etiketi alguse sensoriga. Vaata ka vastupidavaid etiketilahendusi ja nende kujundamiseks sobivat tarkvara!

Brady BBP12 on etiketiprinter kaablite, komponentide, toodete ja laborivahendite markeerimiseks. Pakub oma kompaktsuse juures suurt printimiskiirust ja võimaldab kasutada laia valikut vastupidavaid etiketimaterjale. Sobib ka väga spetsiifiliste materjalide trükkimiseks (EPREP, polüimiid).

BradyPrinter S3100 on väga kergesti kasutatav sildi- ja etiketiprinter, millel on automaatne kalibreerimine ja materjali seadistus. Lihtsalt astu juurde ja prindi vajalikud sildid. Materjalivahetus võtab vähem kui 20 sekundit. Puuteekraaniga intuitiivne kasutajaliides võimaldab printida palju erinevaid etikette ka ilma arvutita.

Mitmekülgne BradyPrinter i3300 on lihtsasti kasutatav ja täielikult probleemivaba arvutipõhine etiketiprinter. Kiibistatud materjalid seadistavad printeri õige etiketi jaoks automaatselt. Trükilindid ja etiketimaterjalid on kerge vaevaga vahetatavad ja materjalivahetus võtab ainult 20 sekundit. BradyPrinter i3300 võimaldab trükkida täielikku valikut hoone- ja ohutusmärgistust ning stantsitud etikette kaabli-, toote- või laborimarkeeringuteks.

EOS seeria ühendab usaldusväärse printeri funktsioonid parima kasutusmugavusega. Värviline puutetundlik LCD ekraan on disainitud võimaldamaks lihtsaimat kasutust. EOS seeria printereid on kahes erinevas versioonis: EOS2 on kompaktne mudel, mis mahutab maksimaalselt 152 mm läbimõõduga etiketirulle, EOS5-ga on võimalik kasutada kuni 203 mm läbimõõduga etiketirulle. EOS2 ja EOS5 on eelmiste mudelite, EOS1 ja EOS4, edasiarendused.

TSC DA210/DA220 termoprinterid on ideaalsed väikestesse kontoritesse ning jaekaubandusse toodete ja pakkide märgistamiseks. Need on hea hinnaga vastupidavad printerid, mis on 203 DPI trükitihedusega ning pakuvad kuni 150 mm/s printimiskiirust.

Võta ühendust!