We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

LINK360

Üks suuremaid väljakutseid töökeskkonna ohutuna hoidmisel on informatsiooni juhtimine. “Lukusta ja märgista” protseduurid, seadmete hooldusvälbad ja muud vajalikud dokumendid vajavad pidevat uuendamist ja üle vaatamist.

LINK360 näitab selgelt, millal ja milliseid seadmeid on vaja hooldada ning kuidas seda teha, olles samal ajal piisavalt paindlik sobimaks nii väiketootmistesse kui suurtesse rahvusvahelistesse ettevõtetesse. Elude päästmisele ei saa hinda panna, kuid Brady LINK360ga loodud enam kui 500 000 protseduuri on sellegipoolest aidanud säästa 100 miljonit dollarit ja üle 300 000 töötunni kogu maailmas.

Loomulikult ei saa ohutust tagada kontorilaua taga istudes, vaja on tegutseda kohapeal. LINK360 eeliseks on mobiiliäpid, mis annavad vabaduse juhtida lukustusprotseduure nutiseadmest, alates protseduuride kiirest loomisest koos telefoniga tehtud piltidega kuni nende jagamise ja kinnitamiseni.

LINK360 on mugav:

  • Näed mida ja millal pead hooldama
  • Näed samm-sammult koos piltidega, kuidas seadet hooldada, et midagi ei jääks vahele
  • Kui on vaja teha paus, siis saad jätkata sealt, kus pooleli jäid
  • Süsteem koostab automaatselt tehtud tööde raporti.

Lühiülevaate annab video:

Kui seadmeid on vähe, siis pole alati eritarkvara vaja, piisab ka näiteks Excelist, kuid rohkemate seadmete korral muutub hooldustööde jälgimine keeruliseks. LINK360 koondab kogu info ühte kohta ning tuletab meelde, kui kätte on jõudnud aeg mingi seadme kontrolliks. Nii saad kindel olla, et kõik kasutusel olevad seadmed on ohutud ja regulaarselt hooldatud. LINK360 eeliseks on ka mugavus ja lihtsus: tarkvara küsib ise protseduuride loomiseks vajalikke küsimusi ning lisab pildid juurde. Peale selle on LINK360 alati ja kõikjal kättesaadav – vaja on ainult veebibrauserit ja internetiühendust.

Võta ühendust!