We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Logod

Firmariietus on väga tähtis mainekujundaja. Sellepärast on oluline, et logod ja muu firmasümboolika vormirõivastel näeks esinduslik välja ka peale kortsutamist, tööstuslikku pesu ja muid riideid rikkuvaid tingimusi. Seetõttu ei paku me mitte otse kangale trükkimist, vaid kõrge kvaliteediga kuumpressitavaid logosid, mis peavad vastu ka karmimates tingimustes.

Logod tulevad Hollandist, seega tuleb arvestada pikema tarneaja ja miinimumkogustega.

Ready Emblems eelis peitub kvaliteedis. Kui teil on tarvis ettevõtte logo või muu pilt kanda rõivale või tekstiilist esemele, siis on see parim viis tuua oma ettevõtte sümboolika esile. Ready Emblems on turul ainsad kangatrükised, mis annavad kliendile disaini suhtes piiramatu vabaduse.

Flextrans on kujutis, mis trükitakse termosiirdekilele ja kinnitatakse kangale spetsiaalse kuumpressiga. See on mõeldud venima ja painduma koos riidega, millele kujund kinnitatud on, seega on Flextrans ideaalne spordirõivastele, lükrale ja muudele venivatele rõivastele, kasvõi reklaamsärkidele.

Truflex on ideaalne lahendus, kui soovite oma ettevõtte sümboolika panna vormi- või töörõivale. Baasmaterjali erilise koostise tõttu jäävad kujutised õhukesed, hästipainduvad ja järgivad kanga volte. Tulemus jääb puhas ja efektne isegi tumedavärvilise kanga peal. Truflex logod sobivad ka rõivastele, mida kasutatakse kaitseväes, pääste- ja turvateenistuses, kuna need kinnituvad ka leegikindlatele kaitseriietele.

Starlight on kõige innovatiivsem ja efektsem logo trükkimise meetod. Tulemuseks on värviline helkur, mis paneb kujutise särama ka hämaras valguses. Seepärast kasutatakse seda lahendust baaride, restoranide ja ööklubide töötajate rõivastel, samuti reklaamtoodetel. Logo või tekst trükitakse ühe- või mitmevärviliselt siirdepaberile ja kinnitatakse spetsiaalse kuumpressiga rõivale.

Thermomark Hot Transfers märgised trükitakse kuumakindlale paberitaolisele materjalile. See lahendus on spetsiaalselt välja töötatud sirgpesu markeerimiseks, kuid seda on edukalt kasutanud ka rõivatootjad ja muud ettevõtted, kes soovivad oma inventari markeerida.

Topline embleemid on parim näide sellest, kuidas Thermopatch paneb rõhku kvaliteedile. See on tugevaim ja vastupidavaim embleem, mõeldud just tööstuslikult pestavatele ja trööpamist taluvatele rõivastele nagu töötunked ja vormirõivad. Need embleemid on läbinud meie karmima tööstuspesu testi ja tavatingimustel kestavad kauem, kui alusrõivas.

Thermocrest oli kõige esimene trükitud embleem, mida Thermopatch tootma hakkas ja see on siiani püsinud populaarsena just sellepärast, et logod tulevad ülimalt tugevad ja vastupidavad. Tihti kulub rõivas enne ära, kui logo kooruma või kuluma hakkab.

Neoonembleeme toodetakse sama kvaliteediga tekstiilist kui Thermocresti embleeme, kuid tavalise valge tausta asemel kasutatakse neoontausta. Praegu toodetakse selliseid embleeme kollase, oranži ja punase taustaga.

Tänu tööohutuse arengule on helkurmaterjal muutunud töörõivastel olulisemaks ning sellega koos on tõusnud ka vajadus helkurembleemide ja märgiste järele.

Võta ühendust!