We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Truflex logod

Truflex

Truflex on ideaalne lahendus, kui soovite oma ettevõtte sümboolika panna vormi- või töörõivale. Baasmaterjali erilise koostise tõttu jäävad kujutised õhukesed, hästipainduvad ja järgivad kanga volte. Tulemus jääb puhas ja efektne isegi tumedavärvilise kanga peal. Truflex logod sobivad ka rõivastele, mida kasutatakse kaitseväes, pääste- ja turvateenistuses, kuna need kinnituvad ka leegikindlatele kaitseriietele.

Omadused

Värvid ja kuju

Võimalikud on pea igasugused värvikombinatsioonid, kasutame Pantone Matching System© värvikaarte. Võimalik trükkida pea igasuguse kujuga logosid ja teksti selliselt, et tausta ei jää näha, kuna kujutis kantakse ülekandepaberile enne rõivale pressimist. Loomulikult saab trükkida ka taustaga logosid.

Paigaldamine ja hooldus

Kujutis trükitakse ülekandepaberile ja kinnitatakse kangale spetsiaalse kuumpressi abil. Aluskangaks sobivad riided, mis ei ole venivad. Kannatab masinpesu kuni 95 °C, keemilist puhastust, valgendamist ja triikimist.

Kogused ja hinnad

Väikseim võimalik tellimus on 25 tk. Hind kujuneb vastavalt embleemi suurusele ja sõltub kasutatavate värvide arvust, mitmevärvilise logo puhul ei arvestata valget eraldi värviks. Koguste kasvades hind odavneb.

Võta ühendust!