We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Tekstiili markeerimine

Tihti on tarvis märgistada ettevõttele kuuluvad vormiriided, linad, rätikud, voodipesu ja muu tekstiiline inventar vastava sildiga. Soovitame efektiivset lahendust pesukindlate etikettide näol, mis on mõeldud just tekstiilile. Polüuretaani ja kanga kooslus annab etiketile kestvuse, mis vastab ka kõige karmimatele tingimustele: päevast päeva pesemisele 95°C, triikimisele, valgendamisele jne. Etikettidele prinditav vöötkood, tootenimetus, mõõdud ja pesutingimused hõlbustavad oluliselt inventari haldamist.

Siit leiad printerid, mis sobivad trükkima pesukindlaid etikette tekstiilile ning DecoPrint kombiseadme, millega saab kiiresti markeerida tekstiilitooteid.

Ajutist markeeringut kasutavad enamasti pesumajad, kus rõivad või linad peavad olema märgistatud eemaldatava sildiga. Thermopatchi ajutise markeerimise süsteemiga käib riiete märgistamine numbrite ja tähtedega kiirelt ning mugavalt. Eri värvi etiketid hõlbustavad pesu sorteerimist ja võimaldavad väikestel pesumajadel pesta mitme kliendi pesu korraga.

Oma printeriga saad kiirelt ja paindlikult markeerida töörõivad, rendipesu ja muu tekstiilist inventari. Kuumpressitavad etiketid koosnevad kangakiududest ja polüuretaanist, millele on lisatud kuuma- ja survetundlik liim. Etiketi pealispind on kaetud spetsiaalsete pinnakatetega, mis võimaldab trükki termosiirdeprinteriga. Etikette on saadaval nii jätkuva lindina kui ka juba õigesse mõõtu väljalõigatud siltidena.

Firmariietus on väga tähtis mainekujundaja. Sellepärast on oluline, et logod ja muu firmasümboolika vormirõivastel näeks esinduslik välja ka peale kortsutamist, tööstuslikku pesu ja muid riideid rikkuvaid tingimusi. Seetõttu ei paku me mitte otse kangale trükkimist, vaid kõrge kvaliteediga kuumpressitavaid logosid, mis peavad vastu ka karmimates tingimustes. Logod tulevad Hollandist, seega tuleb arvestada pikema tarneaja ja miinimumkogustega.

Võta ühendust!