We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Flextrans logod

Flextrans

Flextrans on kujutis, mis trükitakse termosiirdekilele ja kinnitatakse kangale spetsiaalse kuumpressiga. See on mõeldud venima ja painduma koos riidega, millele kujund kinnitatud on, seega on Flextrans ideaalne spordirõivastele, lükrale ja muudele venivatele rõivastele, kasvõi reklaamsärkidele.

Omadused

Värvid ja kuju

Võimalikud on pea igasugused värvikombinatsioonid, kasutame Pantone Matching System© värvikaarte. Värvid jäävad väga erksad ka tumedal rõival. Võimalik kasutada ka neoonvärve, näiteks oranži, rohelist, punast, roosat ja kollast. Kujutis võib olla erikujuline taustaga logo, ilma taustata tekst või muu reklaampilt.

Paigaldamine ja hooldus

Flextransi on võimalik paigaldada ka väga õrnadele kangastele, kuna see kinnitatakse kuumpressiga madalal temperatuuril. Seega ei kahjusta kuumpressimine ka selliseid kuumatundlikke rõivaid nagu veekindlad jakid või kalipsod. Kannatab pesu kuni 60 °C

Kogused ja hinnad

Väikseim võimalik tellimus on 25 tk. Hind kujuneb vastavalt kujutise suurusele ja sõltub kasutatavate värvide arvust, mitmevärvilise logo puhul ei arvestata valget eraldi värviks. Koguste kasvades hind odavneb.

Võta ühendust!