We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Topline logod

Topline

Topline embleemid on parim näide sellest, kuidas Thermopatch paneb rõhku kvaliteedile. See on tugevaim ja vastupidavaim embleem, mõeldud just tööstuslikult pestavatele ja trööpamist taluvatele rõivastele nagu töötunked ja vormirõivad. Need embleemid on läbinud meie karmima tööstuspesu testi ja tavatingimustel kestavad kauem, kui alusrõivas.

Hoolimata Topline vastupidavusest, on need embleemid painduvad ning mugavad kandjale. Lisaks logodele, saab tellida ka Topline nimesilte, mis teeb töötajate eristamise lihtsaks, eriti suuremates ettevõtetes. Nimega embleemile saab kujunduse osana lisada ka ettevõtte logo.

Omadused

Värvid ja kuju

Embleemid trükitakse parimate pesukindlate värvidega, mis praegu saadaval on. See hoiab värvid värske ja erksana ning pisemadki detailid on selgelt eristatavad. Võimalik valida 80 erineva standardsuurustega kuju vahel, kuid saab teha ka erikujulisi.

Paigaldamine ja hooldus

Tugevaid riidekiude sisaldavad embleemid trükitakse koos liimtagusega välja ja seejärel kinnitatakse spetsiaalse kuumpressiga rõivale. Kannatab masinpesu kuni 95 °C.

Kogused ja hinnad

Väikseim võimalik kogus on 25 tk. Nimesiltide puhul miinimum 3 tk igale kandjale. Hind sõltub embleemi suurusest ja kasutatavate värvide hulgast. Erikujulised embleemid lisatasu eest. Koguste kasvades hind odavneb.

Võta ühendust!