We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Thermocrest logod

Thermocrest

Thermocrest oli kõige esimene trükitud embleem, mida Thermopatch tootma hakkas ja see on siiani püsinud populaarsena just sellepärast, et logod tulevad ülimalt tugevad ja vastupidavad. Tihti kulub rõivas enne ära, kui logo kooruma või kuluma hakkab.

Embleemide koostises on kõrgekvaliteedilised polüestri ja puuvilla kiud, sellest tema iseloomulik kangalaadne tekstuur ja tugevus. Hoolimata oma robustsest välimusest, jääb embleem painduvaks ja on kandjale mugav.

Thermocrest on kõige sobivam tugevale kangale, näiteks töötunked, vormirõivad või kimonod, mille saad oma logoga esinduslikuks muuta.

Omadused

Värvid ja kuju

Võimalikud on pea igasugused värvikombinatsioonid, kasutame Pantone Matching System© värvikaarte. Võimalik valida 80 erineva standardsuurustega kuju vahel, kuid saab teha ka erikujulisi.

Paigaldamine ja hooldus

Tugevaid riidekiude sisaldavad embleemid trükitakse koos liimtagusega välja ja seejärel kinnitatakse spetsiaalse kuumpressiga rõivale. Kannatab masinpesu kuni 95 °C.

Kogused ja hinnad

Väikseim võimalik kogus on 25 tk. Hind sõltub embleemi suurusest ja kasutatavate värvide hulgast. Erikujulised embleemid lisatasu eest. Koguste kasvades hind odavneb.

Võta ühendust!