We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Etiketiprinterid

Kvaliteetsed etiketiprinterid täitmaks erinevaid markeerimisvajadusi. Kui odavamad etiketiprinterid suudavad trükkida ainult termomaterjalidele, siis allolevate printeritega saab trükkida ka termosiirdematerjalidele. Meilt leiad kaasaskantavad käsiprinterid, võimekad tööstusprinterid, mugavad graafikaprinterid, vastupidavad etiketid ja ka vajaliku tarkvara.

Etiketiprinterid

Meie laias valikus on etiketiprintereid igasse tööstusesse või tootmisse alates lihtsamatest vajadustest kuni keerulisemate tingimusteni.

Vaata kataloogi

Tööstusprinterid on kõige enam kasutatav etiketiprinterite klass, mille tööaeg on 12 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas.

Kvaliteetsed etiketiprinterid töölauale. Tööaeg maksimaalselt 8 tundi ööpäevas ja 5 päeva nädalas. Tavaliselt liikumatu etiketi alguse sensoriga. Vaata ka vastupidavaid etiketilahendusi ja nende kujundamiseks sobivat tarkvara!

Käsiprinterid on kaasaskantavad etiketiprinterid, mis võimaldavad trükkida kvaliteetseid markeeringuid väikeses koguses või seal, kus pole suurt printerit. Neid on võimalik kasutada ükskõik kus ja millal ning on seetõttu ideaalsed just objektidel töötajatele: elektri- ja datasüsteemide ehitajatele, tehnikutele jne.

Etiketiprinterid, mille esmane eesmärk ei ole trükkida identifitseerimiseks vajaminevaid andmeid (vöötkoodid, seerianumbrid, seadmesildid), vaid pigem visuaalse informatsiooni kandmine.

Täisvärvilised etiketiprinterid, mille eesmärgiks on trükkida üldjuhul sisetingimustesse sobivaid silmatorkavaid värvilisi etikette: ohutusmärgistusi, silte, laborimärgistusi.

Prindi ja paigalda süsteem on loodud automatiseeritud printimis- ja pealekandmisprotsesside jaoks tootmisliinidel. Erinevad aplikaatorid võimaldavad etiketti kanda tootele või pakendile rullimis-, puhumis- või vajutamise teel.

Tööstus printerid on mõeldud suure jõudlusega printimiseks. Need aitavad teil märgistada mitmesuguseid seadmeid ja esemeid, nagu juhtmete märgistamine, varade jälgimine, trükkplaadi märgistamine, juhtpaneeli märgistamine, klemmliistu märgistus, toote identifitseerimine ja palju muud.

Võta ühendust!