We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Graafikaprinterid

Etiketiprinterid, mille esmane eesmärk ei ole trükkida identifitseerimiseks vajaminevaid andmeid (vöötkoodid, seerianumbrid, seadmesildid), vaid pigem visuaalse informatsiooni kandmine.

BradyJet J2000

BradyJet J2000 on praktiline ja lihtsasti kasutatav täisvärviline tindiprinter, mis suudab printida kõrgekvaliteetseid ja vastupidavaid silte, märke ja laborietikette.

Ainult 26,4 x 38,9 cm suuruste mõõtmetega BradyJet J2000 on kergesti kasutatav. Materjali vahetamine võtab aega alla 20 sekundi ja  automaatne materjalituvastus võimaldab printerit koheselt kasutama hakata.

BradyPrinter s3100

BradyPrinter S3100 on väga kergesti kasutatav sildi- ja etiketiprinter, millel on automaatne kalibreerimine ja materjali seadistus. Lihtsalt astu juurde ja prindi vajalikud sildid. Materjalivahetus võtab vähem kui 20 sekundit. Puuteekraaniga intuitiivne kasutajaliides võimaldab printida palju erinevaid etikette ka ilma arvutita.

BradyJet J5000

BradyJet J5000 on täisvärviline tööstuslik tindiprinter, mis võimaldab kiiresti printida sisetingimustesse sobivaid ohutus- ja torumärgistusi. Kõrge resolutsiooniga värvilised markeeringud aitavad töötajaid ohtude eest hoiatada ning loovad efektiivsema töökeskkonna. BradyJet J5000 etiketiprinter trükib ohutussildid, logod ja pildid fotokvaliteediga.

Brady BBP31 (asendunud printeriga s3100)

Parim ühevärviline eraldiseisev etiketiprinter ohutusmärkide ja 5S märgistuste printimiseks. Lihtne kasutada, kuid piisavalt mitmekülgne, et saada hakkama kõikide märgistusvajadustega nii siseruumides kui väljas.

Brady BBP35

BBP35 mitmevärviline graafikaprinter värvimaks teed parema töökeskkonna saavutamiseks. See printer võimaldab trükkida märke ja silte eredates ja tugevates toonides. BBP35 suudab kergestikasutatava puute-ekraani ja sisseehitatud šabloonide abil hakkama saada kõikide printimisvajadustega.

Brady BBP37

BBP37-ga jääb tänu automaatsele etiketiseadistusele ning 20-sekundilisele materjalivahetusele siltide ja märkide järel ootamine minevikku. Tugevad ja eredavärvilised sildid annavad töökeskkonnale tõelise ilme. Lõikuri abil saad luua stantsitud kujundeid ja teksti.

Brady BBP85

BBP85 on suureformaadiline ja mitmevärviline graafikaprinter hästinähtavate siltide ja märkide tegemiseks. Selle kiire ning kergestikasutatava operatsioonisüsteemi abil suudab kogu meeskond minimaalse koolitusega printimistöid teostada. Seetõttu sobib see printer ideaalselt 5S süsteemi rakendamiseks. Võimaldab teha kuni 254 mm laiuseid silte.

Brady MiniMark

Lihtne ühevärviline graafikaprinter. Kaasasolev tarkvara tunneb enamlevinud ohutusstandardeid ja juhatab kasutajat, mis värvi materjali ja värvilinti tuleb kasutada. Samuti paigutab ta kogu vajaliku info õiges suuruses ja õigesse kohta.

Lighthouse CJ Pro

Lighthouse CJ Pro graafikaprinter pakub kontrolli kõikide etiketi- ja sildivajaduste üle. Lighthouse CJ Pro etiketiprinterit on võimalik kasutada etikettide, torumarkeeringute, ohutusmärgistuse, vöötkoodide, nimeplaatide ja muu trükkimiseks.

Lighthouse CPM-100

Mitmevärvi printer, mis peale trükkimist suudab ka etteantud kujundid välja lõigata. Saadaval 200 ja 400 dpi versioonid. Kasutusel ka tööstuses, kui on vaja väikeseid koguseid, kuid palju eri mõõtu etikette.

Võta ühendust!