We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Vahetatava nimeosaga rinnasildid

Rinnasildid

Signiti poolt pakutav rinnasilt võimaldab nimeosa kiiret vahetamist ja nii saab olemasolevat rinnasilti korduvalt kasutada.

Tavapärasele plastist või metallist, graveeringuga rinnasildile pakub Signiti alternatiivi, kus rinnasilti saab tervenisti kasutada korporatiivse identiteedi edasikandjana. Rinnasilt on hoopis atraktiivsem, kui ta on lamineeritud, erikujuline või täies ulatuses kujundatud vastavalt firma turunduseesmärkidele.

Rinnasiltide juures peame silmas kolme tähtsat komponenti:

  • Väline kujundus
  • Nimesildi osa
  • Kinnitused

Väline kujundus

Rinnasildid trükitakse arvestades teie soove. Ettevõtte värvides ja logoga nimesildid kinnistavad brändi ning jätavad samal ajal professionaalse ja organiseeritud mulje. Pealispind on võimalik muuta silmapaistvamaks laminaadikihiga.

Nimesildi osa

Saad valida akna suuruse – kitsamasse aknasse mahub ainult üks rida (nimi), laiemasse aknasse mahub ka ametinimetus või ettevõtte nimi. Vahetatav nimeosa hoiab kokku personali muutumisest tingitud kulusid.

Kinnitused

Et töötajatel oleks lihtne rinnasilti kasutada, soovitame magnetit. Lisaks ei riku see lahendus ka töö- ja vormiriideid. Kui näpitsa kasutamine eeldab taskuserva olemasolu, siis magnetit saab kasutada igasuguste riideesemete puhul.

Lisaks magnetile on olemas ka näpitsa lahendus ja tavaline haaknõelaga kinnitus või siis mõlema lahenduse kombinatsioon – haaknõela-klambri duo.

 

Tahvlipinnaga nimesildidTahvlipinnaga nimesildid – lõbus ja korduvkasutatav lahendus

Rinnasildile on võimalik eeltrükkida täisvärvides ettevõtte logo. Ülejäänud sildiosale saab käsitsi tahvlimarkeriga kirjutada. Tulemuseks on sõbralik, aga professionaalne tahvliefekt, mis sobib hästi näiteks kohvikutesse. Tahvlimarker kuivab kiirelt ning on kulumiskindel, kuid samas kaasasoleva lapiga kergesti puhastatav.

Tahvliefektiga nimesilt on mugav, sõbralik, paindlik, professionaalne ja efektiivne lahendus, mis jätab ilma lisavahendeid vajamata ruumi ka loomingulisusele.

 

Rinnasiltide tellimisel on miinumumkogus 25 ja orienteeruv tarneaeg 2-4 nädalat.

Võta ühendust!