We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Termomeeter-etiketid

Termomeeter-etiketid

Maksimaalset temperatuuri fikseerivad termomeeter-etiketid salvestavad püsivalt seadme kõrgeima temperatuuri. Kui seadme temperatuur saavutab teatud taseme, muutub etiketil olev valge ala mustaks, mis annab selgelt märku saavutatud kõrgeimast temperatuurist. Seda on äärmiselt lihtne paigaldada. Lihtsalt eemaldage etiketi kaitsekile ning asetage etikett kuivale ja puhtale pinnale. Etiketiga saab registreerida temperatuure vahemikus 37–210 °C .

Eritellimusena (sellisel tellimusel on minimaalsed kogused) valmistame etikette teiste temperatuurivahemike, suuruste ja kujuga.

Põhiomadused ja eelised

  • Pidev temperatuuri jälgimine. Puudub oht, et temperatuuri jälgimine võiks katkeda elektrikatkestuse või tühjenenud aku tõttu.
  • Äärmiselt õhuke profiil. Etiketti saab asetada komponentidele või kohtadesse, kus temperatuurinäidikute kasutamine oleks ebapraktiline.
  • Kui kasutatakse vanemaid tehnoloogiavahendeid või instrumente, millele ei ole paigaldatud temperatuurinäidikut või millele ei saa neid paigaldada, pakuvad need etiketid lahendust temperatuuri jälgimiseks.
  • Ajutised paigaldised. Kui kulukaid jälgimissüsteeme ei ole võimalik lühikeseks ajaks paigaldada, on ideaalseks võimaluseks soodsa etiketilahenduse kasutamine.

Etikett

  • Suur visuaalne näidikuala tähendab seda, et etiketi võib asetada mis tahes kohta seadmel või komponendil ning see on ikka hästi loetav.
  • Etiketid nakkuvad hästi ka saastunud ja ebatasaste pindadega.

Pakend

  • Maksimaalset temperatuuri fikseerivad termomeeter-etiketid on läbipaistva aknaga pakendis. Seega on toode hästi näha ka pakendit avamata. Samal ajal aitavad need meelde tuletada, kui etikette on vaja juurde tellida.
  • Kuna pakendit on lihtne avada ja sulgeda, saab etikette pakendist välja võtta ja sinna tagasi panna ilma ülejäänud etikette kahjustamata.
Võta ühendust!