Meie abiga saad märgistada ja kaitsta oma tooteid, vara ja inimesi!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Kangaste markeerimine

Tihti on tarvis märgistada ettevõttele kuuluvad vormiriided, linad, rätikud, voodipesu ja muu tekstiiline inventar vastava sildiga. Soovitame efektiivset lahendust pesukindlate etikettide näol, mis on mõeldud just tekstiilile.

Pesukindla markeerimise seadmed

Siit leiad printerid, mis sobivad trükkima pesukindlaid etikette tekstiilile ning DecoPrint kombiseadme, millega saab kiiresti markeerida tekstiilitooteid.

Ajutine markeering

Ajutist markeeringut kasutavad enamasti pesumajad, kus rõivad või linad peavad olema märgistatud eemaldatava sildiga. Thermopatchi ajutise markeerimise süsteemiga käib riiete märgistamine numbrite ja tähtedega kiirelt ning mugavalt. Eri värvi etiketid hõlbustavad pesu sorteerimist ja võimaldavad väikestel pesumajadel pesta mitme kliendi pesu korraga.

Etiketimaterjalid

Oma printeriga saad kiirelt ja paindlikult markeerida töörõivad, rendipesu ja muu tekstiilist inventari. Kuumpressitavad etiketid koosnevad kangakiududest ja polüuretaanist, millele on lisatud kuuma- ja survetundlik liim. Etiketi pealispind on kaetud spetsiaalsete pinnakatetega, mis võimaldab trükki termosiirdeprinteriga. Etikette on saadaval nii jätkuva lindina kui ka juba õigesse mõõtu väljalõigatud siltidena.

Kuumpressid

Tarkvara

Etikettide kujundamiseks ja trükkimiseks on vajalik ka tarkvara. Etikette on võimalik trükkida peaaegu igast programmist, kuid neil on mõned piirangud. Parima tulemuse ja erinevad võimalused annab siiski spetsiaalselt selleks ettenähtud tarkvara.