We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Alamarkeering

Alamarkeering sisaldab endas kõike alates eriti vastupidavatest põranda markeerimisteipidest ja märkidest kuni helendavate märkide ning libisemiskaitseni. Vaata ka põrandate märgistamise juhendit!

Vaata kataloogi

Kõik libisemisvastased teibid ja matid on iseliimuvad ja kaetud alumiinium-puruga. Alumiiniumtükikesed annavad maksimaalse turvatunde libisemise vastu. Teibid on pidevale hõõrdumisele vastupidavad ka rohkesti käidavatel aladel.

Eriti vastupidav põranda markeerimisteip on ideaalne lahendus vahekäikude ja laoruumide märgistamiseks. ToughStripe põrandateipi on kerge paigaldada ning see on hästi märgatav.

UV taaslaetavad järelhelendavad teibid sobivad hämaratesse ja pimedatesse ruumidesse, et tagada ohutus ka siis, kui elekter on ära. Brady Glow on järelhelendav kuni 10 tundi.

5S peamine märksõna on kord ja kiiresti leitavus. Märgista tööriistade ja seadmete asukohad. Loo kerge vaevaga oma kvaliteedisüsteem, mida on lihtne järgida. Suuna inimesi lihtsate märkide või värvikoodide abil.

Värv sobib õuetingimustes ladustamisalade ja parkimiskohtade märgistamiseks. Samuti sobib see tootmisruumides liinide, evakuatsiooniteede ja töötsoonide märgistamiseks.

Atraktiivne Brady Boy on tõeline turvamees, kes sulgeb läbipääsuteed vastavalt vajadusele. Visuaalselt väga mõjusad, kergesti paigaldatavad ning võimalik üksteise külge kinnitades moodustada pikk rivi.

Kokkuhoidlik ning efektiivne asukohtade märgistamise võimalus. Visuaalselt kergesti jälgitavad ja mõistetavad kujundid aitavad hõlpsasti luua korda tootmisruumides ning ladudes. Lai värvivalik võimaldab luua oma süsteeme.

Võta ühendust!