We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Ainult õli imavad sorbendid

Ainult õli imavad sorbendid on vett hülgavad (hüdrofoobsed). Adsorbeerivad õlisid ja teisi õlil baseeruvaid vedelikke.

Vaata kataloogi

Lapid sobivad suurepäraselt tööriistade ja masinaosade puhastamiseks ning kergelt lekkivate tööpinkide ja masinate alla, et õli ei valguks tootmisruumi laiali ega muudaks seda libedaks ja saastunuks. Saadaval mitmes eri suuruses.

Rullid on ideaalsed kasutamiseks suurtel pindadel (käiguteed, töökohad seadmete ees jne). Neid on mugav kasutada, sest ühest suurest rullist saab just sobiva suurusega tüki lõigata ning ühes tükis lappe on kergem utiliseerida.

Matid sobivad sinna, kus vajatakse eriti mahukat imamisvõimet ja erakordset vastupidavust paljukäidavatesse kohtadesse. Need on äärmiselt tugevad ja vastupidavad. UV-kindel pealiskiht võimaldab kasutada neid nii sees kui väljas.

Padjad on ideaalsed kasutada pidevalt tilkuvate allikate all või kitsastes ja raskemini ligipääsevates kohtades mahatilkunud ning lekkinud vedelike adsorbeerimiseks. Saadaval 2 eri suurust: 25 x 25 ja 43 x 48 cm.

Minipoomid piiravad ja samaaegselt absorbeerivad leket ning väldivad reostuse laialivalgumist. Nad on pehmed ja paindlikud ning väga kergesti paigaldatavad lekkivate tööstusmasinate ümber. Minipoomid saadaval suuruses 7,6 x 122 cm ja pikemad.

Võta ühendust!