We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

LO/TO

Tööohutuses on olulisel kohal tööõnnetuste vältimine. Selleks on välja töötatud spetsiaalne LO/TO programm – lukusta ohuallikad ja märgista tegevusjuhistega.

Vaata kataloogi

Et elektrimasinate hooldustööd oleksid ohutud, on vaja tagada, et elektrienergia on välja lülitatud ja selle kasutamine on võimatu. LO/TO sarjas on spetsiaalsed lukud, et välistada elektri sisselülitamine hooldustööde ajal.

Tööde teostaja ohutuse tagamiseks tuleb kraanid ja ventiilid saab hooldustööde ajaks sulgeda. Vali sobiv lukustussüsteem olenevalt kraani või ventiili mõõtmetest.

Vahel on ohutuse tagamiseks vaja kaitsta nuppe ja lüliteid mitteplaneeritud sisse- ja väljalülituste eest. LO/TO toodetega on võimalik katta nii keeratavad kui ka vajutatavad nupud.

Metallist, terasest ja nailonist vastupidavad tööstuslikud lukud. Lukkude valikut saad teha kinnitusaasa suuruse, materjali ja värvi järgi. Lisaohutuse tagamiseks on võimalik valida ka MASTERKEY süsteem. Tänu ühte värvi lukule ja võtmele väldid segadust ja hoiad kokku väärtuslikku tööaega.

Igale lukule on võimalik kinnitada ka informatiivne silt olulise infoga: kes hooldustöid teostab, kui kaua hooldustööd kestavad, ohutusjuhised hooldustööde ajaks.

HASP lahendus on multifunktsionaalne ja sobib kasutamiseks infokandjana väga erinevates kohtades. Sellele saab omakorda veel paigaldada lukke või silte.

Ülikompaktne lukustuskarp mahutab kuni 6 lukku ja võtit ning võimaldab ka hooldusmeeskondade vahetumisel ohutult tegutseda. Tugevast plastikust karpi saab lukustada 12 tabalukuga, mistõttu sobib see energiaaliikate isoleerimiseks ka suurematele tiimidele. Läbipaistev kaas, seinakinnitus ja konksud võtmete jaoks muudavad selle lukustuskarbi väga mugavaks.

LINK360 näitab selgelt, millal ja milliseid seadmeid on vaja hooldada ning kuidas seda teha, olles samal ajal piisavalt paindlik sobimaks nii väiketootmistesse kui suurtesse rahvusvahelistesse ettevõtetesse. Elude päästmisele ei saa hinda panna, kuid Brady LINK360ga loodud enam kui 500 000 protseduuri on sellegipoolest aidanud säästa 100 miljonit dollarit ja üle 300 000 töötunni kogu maailmas.

Võta ühendust!