We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Universaalsed sorbendid

Universaalsed sorbendid imavad kõiki vedelikke – sh õli, vett, lahusteid, jahutusvedelikke jne. Sobivad peamiselt töötamiseks siseruumides, kuna imevad ka vett (nt vihm).

Vaata kataloogi

Lapid/linad sobivad suurepäraselt remondi- ja hooldustöödeks, tööriistade ja masinaosade puhastamiseks, kergelt lekkivate tööpinkide ja masinate alla, et erinevad vedelikud ei valguks tootmisruumi laiali ega muudaks seda libedaks ja saastunuks.

Rullid on ideaalsed kasutamiseks suurtel pindadel, mugavad paigaldada masinate ümbrusse, et töökoht oleks kuiv, puhas ja libisemiskindel, nad on lõigatavad sobivateks suurusteks. Rulle saab hoida jaotuskastides hõlpsaks käsitlemiseks ja hooldustöödeks.

Matid/vaibad sobivad sinna, kus vajatakse eriti mahukat imamisvõimet ja erakordset vastupidavust, näiteks paljukäidavatesse kohtadesse.

Padjad on ideaalsed kasutada pidevalt tilkuvate allikate all või kitsastes ja raskemini ligipääsevates kohtades mahatilkunud ning lekkinud vedelike kokkukogumiseks. Saadaval 2 eri suurust: 25 x 25 ja 43 x 48 cm.

Minipoomid piiravad ja samaaegselt absorbeerivad leket ning väldivad reostuse laialivalgumist. Nad on pehmed ja paindlikud ning väga kergesti paigaldatavad lekkivate tööstusmasinate ümber. Minipoomid saadaval suuruses 7,6 x 122 cm ja pikemad.

Võta ühendust!