We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

On olukordi, kus väikesed vead on lubatud, et neist õppida. Töötajate elud ja looduskeskkond aga vigu teha ei luba. Selleks, et õnnetusi ei juhtuks, on oluline ennetav töö ja põhjalik riskide hindamine.
Hoolime keskkonnast ja aitame ka sinul tööprotsessidest ja avariiolukordadest põhjustatud keskkonnasaasteid likvideerida ning tagada maksimaalse valmisoleku õnnetuste vältimiseks.

Õige sorbendi valimine annab olulise eelise. Oskame oma aastatepikkuse kogemusega kaasa mõelda ning lisaks on meie sorbendid tehtud 97% ulatuses taaskasutatud materjalidest. Oleme välja toonud ka polüpropüleen- ja graanulsorbentide erinevused, et näidata, kuidas keskkonnaohutuse tagamise kulusid kokku hoida.

Vaata kataloogi

Ainult õli imavad sorbendid on vett hülgavad (hüdrofoobsed). Adsorbeerivad õlisid ja teisi õlil baseeruvaid vedelikke.

Universaalsed sorbendid imavad kõiki vedelikke - sh õli, vett, lahusteid, jahutusvedelikke jne. Sobivad peamiselt töötamiseks siseruumides, kuna imevad ka vett (nt vihm).

SPC kõrgimavad merepoomid õlireostuse likvideerimiseks veekeskkonnast. Kvaliteetsed tõkkepoomid on ülihea vastupidavusega, imavad kiiresti ja hoiavad õliga küllastunud poomid vee peal.

SPC komplektid on tõhusaimad ennetusvahendid. Need on komplekteeritud nii, et ohtliku vedeliku leke oleks võimalik peatada koheselt ja koristada efektiivselt.

Korduvkasutatavad ja kergestipuhastatavad drenaažikatted ja tõkked. Vastavad ADR nõuetele.

Võta ühendust!