We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Cab Squix etiketiprinter

RFID etiketi printer Cab Squix

SQUIX sildiprinterid, mis integreerivad UHF RFID valikuid, võimaldavad kõrgeimat tööstuslikku usaldusväärsust RFID siltide kirjutamise ja trükkimisega seotud protsessides.

Kolm UHF RFID moodulit on saadaval valikuna, igaüks optimeeritud konkreetsele RFID sildiklassile: tavalised RFID-märgised, metallil olevad RFID-märgised ja miniatuursed RFID-märgised.

UHF RFID valik kvalifitseerub juba laiale valikule RFID-siltidele. Lisaks toetab cab kohandatud lahenduste väljatöötamist ja kvalifitseerimist.

Põhjalik perifeeria ja suurepärane programmeeritavus täiendavad veelgi SQUIX UHF RFID sildiprintereid lahenduste jaoks, mis põhinevad rakendustel.

Lisaks RFID-tehnoloogiale toetab cab ka viimaseid suhtlusliideseid, nagu OPC UA ja WebDAV, võimaldades printeril integreeruda keerukatesse logistikasüsteemidesse.

Loe lähemalt Cab Squixist.

RFID-ga seotud funktsioonid

RFID UHF-antennid

Optimeeritud antennid on saadaval igat tüüpi rakenduste jaoks:

  1. Standardantenn laia valikut tavapäraste RFID-märgiste jaoks
  2. Metallile kinnitatud antenn metallist märgistele
  3. Kõrge tundlikkusega antenn märgistele, mis nõuavad erilisi signaalitingimusi

RFID-funktsioonid

Märgise kalibreerimine
Paljude tavaliste RFID-märgiste jaoks saab määrata lugemis-/kirjutamispositsioonid ja -tulemused, kus RFID-printer saab märgisele parima võimaliku lugemise ja kirjutamise teostada.

Kalibreerimise karakteristikakõverad võivad olla trükitud koos sildiprofiilidega

Märgise sisu lugemise otseteed
Sisud nagu TID, EPC, kasutajamälu saab lugeda otseteed RFID-printeril ja neid saab kuvada graafilise kasutajaliidese kaudu (GUI).

Võta ühendust!