We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Torustike markeering

Mahutitele ja torustikele

Eri riikides on erinevate ainete tähistamiseks kasutatud erinevaid värve. Samas ei ole Eesti standardis eraldi nõudeid elektri- ja ventilatsiooni ning tuleohutuse jaoks. Kui teie meeskond koosneb eri rahvustest, on targem märgistada rahvusvaheliste tähiste ja sümbolitega, mis on kõigile üheselt mõistetavad.

Tihti valmistab nõue torustikke markeerida tootjale või ehitajale suurt peavalu. Tegelikult see nii keeruline ei ole. Kõik vajalik on juba olemas ning teile jääb ainult kleepimise vaev.

 

Eeltrükitud torumarkeeringEeltrükitud tähised, ohu sümbolid rullis ja valmis suurused. Suuna nooled on perforeeritud, mis teeb kohapeal paigaldamise lihtsaks.

 

 

Pealekirjutatav torumarkeeringKirjutatavatel torumarkeeringute kaartidel tuleks kindlasti kasutada permanent markerit, mis tagab teksti säilimise.

 

 

Snap-On torumarkeering

Snap-on ehk ümber toru asetatav iserulluv plastikmaterjal, mis tänu oma jäikusele püsib hästi paigal ning millele vajalik markeering peale kleebitakse. Kasutatakse väga määrdunud, niiskete ja roostes torude markeerimiseks kohtades, kuhu ei ole võimalik kleebist panna. Parim külmades tingimustes ja ajutiseks markeerimiseks. UV kindel.

 

Tee ise märgistus

Kui soovid torumärgistusi teha enda vajadustest lähtuvalt ise, siis leiad meie valikust selleks sobiva printeri.

Võta ühendust!