We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Jälgi lihtsalt temperatuure

RFID-i temperatuurietiketid võimaldavad juhtmevaba temperatuuri lugemist ja jälgimist mitmesuguste seadmete, varustuse, masinate, riiulite, kaablite ja konstruktsioonide jaoks. Paindlikke, temperatuuritundlikke nutikaid silte saab kanda peaaegu igale pinnale.

  • Temperatuuride lihtne jälgimine: passiivse, ISO 18000-6C ja ISO14443 NFC liidesega madala hinnaga temperatuuriseire ning ETSI-ga ühilduvad ribalaiusega RFID nutikad etiketid, mis ei vaja energiat ega hooldust. HF- või UHF-ühilduvad lugejad saavad sildid vajaduse korral pinge all.
  • Kohaldatav kõikidele pindadele: saadaval laias valikus õhukeste ja painduvate tööstusliku kvaliteediga etiketimaterjalide puhul koos erinevate liimidega, et püsida siledatel, karedatel või pulbrilistel pindadel ning tasastel või kumeratel pindadel.
  • Terviklahendus: sisaldab RFID-silte, etiketiprinterit, etikettide kujundamise tarkvara, RFID-lugejat koos riist- ja tarkvaratoega.

Võimalikud rakendused hõlmavad keskkonnaseiret, materjalide ja seadmete monitooringut, külmaahela monitooringut, andmekeskuste monitooringut, hooldus- ja ohutusandmete kogumist ning kasvuhooneseiret.

 

Kohandage RFID-i temperatuurisilte vastavalt oma identifitseerimisvajadustele

1. kiht: läikiv või matt viimistlus, tühi või trükitud

2. kiht: vastupidav polüester ja valik muid vastupidavaid materjale

3. kiht: saadaval on erinevad suure jõudlusega kiibid, mis põhinevad teie vajadusel/rakendusel

4. kiht: saadaval on erinevad suure jõudlusega antennid vastavalt teie vajadusele/rakendusele

5. kiht: püsiv, agressiivne või eemaldatav liim

6. kiht: tavaline pergamiinpaber, saadaval on polüester

Võta ühendust!