We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

BradyJet J2000 Tööstuslik tindiprinter

BradyJet J2000

BradyJet J2000 on praktiline ja lihtsasti kasutatav täisvärviline tindiprinter, mis suudab printida kõrgekvaliteetseid ja vastupidavaid silte, märke ja laborietikette.

Ohutusmärgistused

Rohkem kui 16 miljoni värviga võimaldab trükkida just enda vajadustele vastavaid silmatorkavaid ohutusmärke, silte, torumärgistusi ja muud efektiivselt. Tänu 4800 dpi resolutsioonile jäävad pildid kvaliteetsed ja värvid määrustele vastavad.

BradyJet J2000 prindib Brady sisetingimustes vastupidavatele materjalidele, mis jäävad loetavaks ka kokkupuutel vedelike, alkoholi ja valgustusega.

Laborimärgistused

BradyJet J2000 võimaldab printida usaldusväärseid laborietikette ükskõik mis värviga. Eri värvidega märgistatud laboriproovid on kiiresti eristatavad. Lisaks on võimalik kasutada kvaliteetseid pilte ja vöötkoode.

Brady laborimaterjalide hulgas on palju etikette, mis sobivad standardmõõdus laborivahenditele. Märgistus ei tule lahti ning jääb loetav isegi vedelas lämmastikus, külmikutes, autoklaavis ja kuuma vee vannis. Lisaks peavad Brady laborietiketid vastu tüüpilistele laborikemikaalidele.

Ainult 26,4 x 38,9 cm suuruste mõõtmetega BradyJet J2000 on kergesti kasutatav. Materjali vahetamine võtab aega alla 20 sekundi ja  automaatne materjalituvastus võimaldab printerit koheselt kasutama hakata.

Sobiva etiketitarkvara etikettide arvutis kujundamiseks leiad siit!

Tehnilised andmed

Etikettide arv päevas:u 3000, olenevalt suurusest ja sisust
Resolutsioon:kuni 4800 dpi
Max. etiketi laius:101,6 mm
Max. printimislaius:101,6 mm
Max. printimispikkus:609,6 mm
Võta ühendust!