We identify and protect products, people and premises!

Apzīmējumi

Preču un cilvēku marķēšana

Aizsardzība

Darba un vides drošība

Par mums & kontakti

Mūsu biroja adrese: Pärnu mnt 139e, 11317 Tallina, darba laiks Pr-Pk 9:00-16:00.

Varat sazināties ar mums pa tālruni +372 6737 747, vai rakstot uz e-pasta adresi signiti@signiti.com.

 

Mūsu cilvēki

Inna Opmann
marķēšanas risinājumi
inna@signiti.com
Tel. +372 6737 747
GSM: +372 530 44 025
Argo Nõmmik
marķēšanas risinājumi
argo@signiti.com
Tel. +372 6737 747
GSM: +372 530 44 024
Ranner Viks
marķēšanas risinājumi
ranner@signiti.com
Tel. +372 6737 747
GSM: +372 530 44 023
Gerlin Suitsu
pārdošanas sekretāre
gerlin@signiti.com
Tel. +372 6 737 747
Helar Kärbo
mārketings
helar@signiti.com
Tel. +372 6737 747
GSM: +372 5304 4020
Ene Nurm
komandas vadītāja
ene@signiti.com
Tel. +372 6737 747
GSM: +372 550 5710
Kuido Lepik
vadītājs
kuido@signiti.com
Tel. +372 6 737 747
Võta ühendust!