We identify and protect products, people and premises!

Ženklinimas

Gaminių ir žmonių ženklinimas

Apsauga

Darbo sauga ir aplinkosauga

Apie mus & kontaktai

Mūsų biuro adresas: Pärnu mnt 139e, 11317 Tallinn, darbo laikas: I -V 9:00-16:00.
Su mumis galite susisiekti telefonu +372 6737 747 arba rašykite el. pašto adresu signiti@signiti.com.

 

Mūsų darbuotojai

Inna Opmann
ženklinimo sprendimai
inna@signiti.com
Tel. +372 6737 747
GSM: +372 530 44 025
Argo Nõmmik
ženklinimo sprendimai
argo@signiti.com
Tel. +372 6737 747
GSM: +372 530 44 024
Ranner Viks
ženklinimo sprendimai
ranner@signiti.com
Tel. +372 6737 747
GSM: +372 530 44 023
Gerlin Suitsu
pardavimų sekretorius
gerlin@signiti.com
Tel. +372 6 737 747
Helar Kärbo
rinkodara
helar@signiti.com
Tel. +372 6737 747
GSM: +372 5304 4020
Ene Nurm
komandos vadovas
ene@signiti.com
Tel. +372 6737 747
GSM: +372 550 5710
Kuido Lepik
veiklos vadovas
kuido@signiti.com
Tel. +372 6 737 747
Võta ühendust!