Meie abiga saad märgistada ja kaitsta oma tooteid, vara ja inimesi!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Meist & kontakt

Meie kontor asub aadressil Pärnu mnt 139e, 11317 Tallinn. Ühendust saate meiega võtta telefonil 6737 747, või kirjutades aadressile signiti@signiti.ee.

Meie inimesed

Inna Opmann
markeerimislahendused
inna@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 025
Argo Nõmmik
markeerimislahendused
argo@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 024
Agata Kristiina Ree
markeerimislahendused
agata@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 023
Nele Nurm
müügisekretär
nele@signiti.ee
Tel. 6 737 747
GSM: 530 44 018
Helar Kärbo
marketing
helar@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 5304 4020
Ene Nurm
tiimijuht
ene@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 550 5710
Kuido Lepik
tegevjuht
kuido@signiti.ee
Tel. 6 737 747