We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Meist & kontakt

Hea klient! 14.08.2020 on meie kontor suletud. Kiireloomuliste küsimuste korral helista +372 6737 747 või kirjuta signiti@signiti.com

 

Meie kontor asub aadressil Pärnu mnt 139e, 11317 Tallinn.

Ühendust saate meiega võtta telefonil 6 737 747, või kirjutades aadressile signiti@signiti.com.

 

Meie inimesed

Inna Opmann
markeerimislahendused
inna@signiti.com
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 025
Argo Nõmmik
markeerimislahendused
argo@signiti.com
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 024
Ranner Viks
markeerimislahendused
ranner@signiti.com
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 023
Gerlin Suitsu
müügisekretär
gerlin@signiti.com
Tel. 6 737 747
Helar Kärbo
marketing
helar@signiti.com
Tel. 6737 747
GSM: 5304 4020
Ene Nurm
tiimijuht
ene@signiti.com
Tel. 6737 747
GSM: 550 5710
Kuido Lepik
tegevjuht
kuido@signiti.com
Tel. 6 737 747
Võta ühendust!