Meie abiga saad märgistada ja kaitsta oma tooteid, vara ja inimesi!

Apzīmējumi

Preču un cilvēku marķēšana

Aizsardzība

Darba un vides drošība

Par mums & kontakti

Mūsu biroja adrese: Pärnu mnt 139e, 11317 Tallina, darba laiks Pr-Pk 9:00-16:00.

Varat sazināties ar mums pa tālruni 6737 747, vai rakstot uz e-pasta adresi signiti@signiti.ee.

 

Mūsu cilvēki

Inna Opmann
marķēšanas risinājumi
inna@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 025
Argo Nõmmik
marķēšanas risinājumi
argo@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 024
Ranner Viks
marķēšanas risinājumi
ranner@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 530 44 023
Gerlin Suitsu
pārdošanas sekretāre
gerlin@signiti.ee
Tel. +372 6 737 747
Helar Kärbo
mārketings
helar@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 5304 4020
Ene Nurm
komandas vadītāja
ene@signiti.ee
Tel. 6737 747
GSM: 550 5710
Kuido Lepik
vadītājs
kuido@signiti.ee
Tel. 6 737 747