We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Labori etiketiga identifitseerimine

Laborite jaoks on ekstra välja töötatud prinditavad etiketid.

Identifitseerides iga laboriproov selleks loodud laborietiketiga, väldid katseklaaside ja -aluste sassi minemist. Etiketid on täpsed, usaldusväärsed, tõhusad ning neid saab lihtsasti kujundada arvutis ja printida otse laboris.

Saadaval on lai valik spetsiaalseid etikette. Sul on vaja etiketti katseklaasile, mis kannataks -196 kraadi? Olemas! Vajad aluste identifitseerimist värvi lisamíse protseduuri ajaks? Pole probleemi. Olemas on etikette, mis püsivad katseklaaside, klaaspulkade, koonuste, viaalidel või muudel tarvikutel. Samuti ka RFID-etiketid!

Kasutades printimisel meie käsiprintereid või lauaprintereid, proovide etiketid ei haju ega lähe laiali kui peaksid kokku puutuma labori keemiaga. Tänu selgele ja kvaliteetsele printimisele, ei pea laborandid enam vaeva nägema käekirjast arusaamiseks.

Brady Jet2000 värviprinter suudab printida igat värvi labori etiketile. Seades üles värvi kodeeringu on laborantidel palju lihtsam ja kiirem ära tunda õigeid katseklaaside kategooriaid. Olemasoleva üle 16 miljoni värvivariatsiooni abil saab värvi vahetada iga päev või kasutada erinevat värvi vastavalt vajadusele, säilitamisele või kiireloomulisusele. Jet2000 printeril on fotokvaliteet – 4800 dpi resolutsioon, et lisada hästi loetavat teavet või triipkoodi.

Lisaks on olemas automatiseeritud etiketipaigaldaja katseklaasile. Kasuta Brady i7100 printerit – peale etiketi trükkimist paigaldab selle otse katseklaasile.

Aitame sul valida sobivaima etiketi, tarkvara, printeri või skänneri. Loome lahendused vastavalt sinu laborile – võta ühendust meie müügiesindajatega!

Võta ühendust!