We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Meist

Signiti alustas 1994. aastal elektroonikakomponentide hulgimüügiga Oxxo Eesti AS nime all. Kõik elektroonikatootjad vajasid ka vastupidavaid markeerimislahendusi. 1996 sõlmisime maailma suurima markeerimislahendusi tootva firmaga Brady edasimüüja lepingu. 2001. aastal eraldasime markeerimislahenduste osa eraldi firmaks nimega EXXI AS. Oma igapäevases tegevuses olime õppinud, et meie kliendid ei soovi osta mitte kleepse, vaid hingerahu ja kindlust, et nende tootmine sujuks tõrgeteta.

Alguses hakkasime tarnima lisaks tooteetikettidele ohutusmärke ja muud visuaalset märgistust (aadressid laoriiulitel, põrandamärgistus ladudes, evakuatsiooniteed jne). Enamus meie klientidest kasutab tootmises ka ohtlikke aineid, nii lisandusid meie tooteportfelli ohtlike lekete likvideerimise vahendeid SPC-lt.

Me olime saavutanud oma klientide silmis staatuse, et me suudame markeerida kõike (nii, et see markeering ka kestab), kuid meil oli katmata veel üks valdkond. Me ei suutnud markeerida mugavalt ja kiirelt kangast esemeid. Nii lisanduski meie tooteportfelli Thermopatchi kuumpressitavad markeerimislahendused. Täna pakume ka pesumajadele vöötkoodide trükkimise võimalust riietele.

Soovisime korrastada ja teha oma klientidele arusaadavamaks oma struktuuri seega vahetasime 2011. aastal nime. Uueks nimeks valisime Signiti, see on piisavalt eestipärane ja samas meenutab natukene sõnu SIGN IT (märgista see).

Tänaseks on Signiti OÜ Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis pakub tööd 7-le inimesele ning meie käive on ligi 1,4 miljonit eurot.

Võta ühendust!