We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Seadmete hooldustööde läbiviimine

Töökeskkonna ohutuks muutmine on pikaajaline protsess, kuid lõppeesmärgiks peaks alati olema jäädavalt null tööõnnetust. Selle saavutamiseks on palju häid vahendeid, näiteks „lukusta ja märgista“ lahendused, mis võimaldavad seadmed hooldustööde ajaks lukustada ja vajaliku infoga märgistada. Vahel võib aga nende ülalpidamine osutuda parajaks väljakutseks. Siin tuleb appi Brady pilvepõhine tarkvara LINK360.

LINK360 näitab selgelt, millal ja milliseid seadmeid on vaja hooldada ning kuidas seda teha, olles samal ajal piisavalt paindlik sobimaks nii väiketootmistesse kui suurtesse rahvusvahelistesse ettevõtetesse. Elude päästmisele ei saa hinda panna, kuid Brady LINK360ga loodud enam kui 500 000 protseduuri on sellegipoolest aidanud säästa 100 miljonit dollarit ja üle 300 000 töötunni kogu maailmas.

Seadmete hooldus on äri loomulik osa, kuid see loob ka uue väljakutse: iga muudatus on vaja uuendada vastavate visuaalidega. LINK360ga loodud selged ja arusaadavad protseduurid aitavad hooldustöid võimalikult efektiivselt läbi viia. Lisaks valmivad energiaallikate sulgemise infosildid kiiresti ning saad need ühe nupuvajutusega välja printida. Kui protseduure korralikult ei koostata, võib see kaasa tuua töötajate vigastusi või kulukaid seadmete seisakuid.

Kui seadmeid on vähe, siis pole alati eritarkvara vaja, piisab ka näiteks Excelist, kuid rohkemate seadmete korral muutub hooldustööde jälgimine keeruliseks. LINK360 koondab kogu info ühte kohta ning tuletab meelde, kui kätte on jõudnud aeg mingi seadme kontrolliks. Nii saad kindel olla, et kõik kasutusel olevad seadmed on ohutud ja regulaarselt hooldatud. LINK360 eeliseks on ka mugavus ja lihtsus: tarkvara küsib ise protseduuride loomiseks vajalikke küsimusi ning lisab pildid juurde. Peale selle on see alati ja kõikjal kättesaadav – vaja on ainult veebibrauserit ja internetiühendust. Kõik muudatused ja dokumentide versiooniajalugu on pilve salvestatud, nii et tähtis töö ei lähe kunagi kaotsi ning seadmete efektiivseks hoolduseks vajalikud protseduurid on kõigile üheselt mõistetavad.

LINK360 mobiiliäpid

Loomulikult ei saa ohutust tagada kontorilaua taga istudes, vaja on tegutseda kohapeal. LINK360 eeliseks on mobiiliäpid, mis annavad vabaduse juhtida lukustusprotseduure nutiseadmest, alates protseduuride kiirest loomisest koos telefoniga tehtud piltidega kuni nende jagamise ja kinnitamiseni.

LINK360 on mugav:

  • Näed mida ja millal pead hooldama
  • Näed samm-sammult koos piltidega, kuidas seadet hooldada, et midagi ei jääks vahele
  • Kui on vaja teha paus, siis saad jätkata sealt, kus pooleli jäid
  • Süsteem koostab automaatselt tehtud tööde raporti.

Tööõnnetuste viimine nulli on pikaajaline protsess, mida aitab oluliselt kiirendada õigete vahendite kasutamine. Erinevaid tööohutusele spetsialiseeritud vahendeid kombineerides on võimalik jõuda efektiivse lahenduseni, mis hoiab kokkuvõttes kokku nii aega kui raha.

Loe ka lähemalt LINK360 kohta!

Vaata meid ka LinkedIn’is.

Võta ühendust!