We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Hea etiketitarkvara aitab vigu vältida

Milline etiketitarkvara valida?

Sageli on ettevõtetes kasutusel printimislahendus, kus töötaja avab siltide kujundusprogrammi, asendab vana teksti uuega ja seejärel prindib etiketid. Kui tuleb sisse mõni viga, visatakse etiketid prügikasti või veel hullem: eksimus jääb märkamata ja vale info kleebitakse tootele. Kuidas saaks sellist olukorda vältida?

PrintimisvormVigade vastu aitab kõige paremini tarkvara, mis vähendab käsitsi sisestatava info hulka.

Näiteks võimaldab mõni tarkvara luua võimekaid printimisaplikatsioone: algul tehakse valmis sobivad sildipõhjad, seotakse vajalikud andmeväljad ja kujundatakse printimisvorm.

Kasutaja tööks on avada juba valmis tehtud vorm ning printimisnuppu vajutada. Sõltuvalt lahendusest võib jääda talle võimalus valida prinditavaid ridu, etikettide kogust ja printerit.

Etiketitarkvara kuludKuna põhi on lukus, siis jäävad ära töötajapoolsed eksimused. Info liigub andmebaasifailist (Excel, CSV vm) etiketile automaatselt.

Vigade vähenemine tõstab ettevõtte efektiivsust ja toob kaasa kulude kokkuhoiu, kuna raisatakse vähem materjali, hoitakse kokku töötajate tööaega ning välditakse vale info sattumist tootele.

Kui tahad ka enda tööd efektiivsemaks muuta ja võimalike vigade arvu vähendada, siis võta ühendust ja leiame koos just sulle parima lahenduse!

Loe lisaks meie juhendit etiketitarkvara valimise kohta!

Jälgi meid ka LinkedIn’is!

Võta ühendust!