We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Kõige tavalisem viga printeri seadistamisel!

Kõige tavalisem viga, mida kliendid teha võivad, on kasutada valet kombinatsiooni materjali ja trükilinti!

Kas kasutate õiget trükilinti oma materjaliga?” See on esimene küsimus, mille me klientidelt küsime, kui nad ütlevad, et printer ei prindi õigesti või on probleem trüki vastupidavuse või kvaliteediga.

Mis võib juhtuda, kui ühendate vale trükilindi ja materjali? See võib põhjustada kehva trükkimiskvaliteeti ja vastupidavust, näiteks hajumist, pleekimist või loetamatust. See võib ka kahjustada teie printerit ja viia suurenenud hoolduskuludeni.

Olulised asjad, mida meeles pidada trükilindi valimisel oma materjalile.

Selleks, et tagada materjali vastupidavus keskkonnale, on väga oluline kasutada õiget kombinatsiooni materjali ja trükilinti:

  • Läikivad ja kõvad materjalid vajavad trükilinti, milles on vaiku. Vaik sulab kõrgematel temperatuuridel, mis on vajalik tinti materjali pealiskihile kinnitamiseks/põletamiseks.
  • Matid ja poorset materjali vajavad trükilinti, mis sisaldab nii vaiku kui ka vaha. Vaha aitab tasandada ebaühtlast pinda ja tagab hea trükikvaliteedi. Sulab madalamatel temperatuuridel.

Lisaks peate trükilindi valimisel arvestama järgmiste asjadega:

  1. Trükilindi tüüp ja kerimissuund
  2. Trükilindi suurus
  3. Trükilindi materjal
  4. Trükilindi kogus
  5. Trükilint/prindiseadme ühilduvus

Seega, kui teil on probleeme õige trükilindi valimisega oma materjali jaoks, siis küsige meie müügiesindajatelt parimaid lahendusi.

Võta ühendust!