We identify and protect products, people and premises!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

Kangaste markeerimise võimalused

Tihti on vaja märgistada ettevõttele kuuluvaid vormiriideid, rätikuid, voodipesu ning muud tekstiilinventari logode, vöötkoodide ja tooteinfoga. Kuna selline markeering peab püsima kanga küljes ka pärast mitmekordset pesu ja triikimist ning säilitama sealjuures ka loetavuse ning esindusliku välimuse, siis tasub kasutada spetsiaalselt kangastele mõeldud lahendusi.

Tekstiili märgistamist tuleb ette igal pool, kuid eriti palju on seda kasutusel:

  • pesumajades;
  • tervishoiuasutustes;
  • tööriiete valmistamisel ja edasimüügil;
  • spordiklubides;
  • reklaaminduses;
  • rõivatootmises.

Kas ajutine või püsiv markeering?

Kangaste märgistamisel tasub kõigepealt mõelda, kas markeering peab olema ajutine või jäädav.
Ajutist markeeringut kasutatakse juhul, kui see on vaja hiljem eemaldada, näiteks pesumajades, kus pestakse korraga mitme erineva kliendi pesu. Hiljem eemaldatakse markeering jäljetult.
Püsiva märgistuse korral kantakse info kangale jäädavalt kas etiketina või logona.

Etiketid kangale

Etiketid on rõivaste, pesu ja muu tekstiilinventari märgistamisel levinud, kuna tegemist on väga lihtsa ja kiire lahendusega. Õige ja kvaliteetse materjali, termosiirdeprinteri ning kuumpressiga käib märgistamine vaid sekunditega.


See tähendab, et riideid ei ole vaja saata markeerimiseks kuhugi mujale ega isegi otsida varem valmistehtud rullist õiget silti: info lisatakse kangale kohapeal ja täpselt siis, kui tekib vajadus.

Logod

Logod on firmariietuses olulisel kohal, kuna aitavad kujundada ettevõtte mainet ning suurendada tuntust. Sellepärast on oluline, et logod ja muu sümboolika näeks riietel esinduslik välja ka peale pesu ja kortsutamist.
Kuumpressitavad logod pakuvad palju võimalusi, need võivad olla õhukesed, venivad või isegi helkurmaterjalist. Samas peavad need logod vastu ka karmimates tingimustes.

Nagu oleme ka juba varasemalt maininud, on igal märgistusel oma koht. Sama kehtib ka kangaste puhul. Alati tasub kasutada märgistuslahendusi, mis on just konkreetsele valdkonnale mõeldes välja töötatud, siis on tulemus

Võta ühendust!