Meie abiga saad märgistada ja kaitsta oma tooteid, vara ja inimesi!

Märgista

Toodete ja inimeste markeerimine

Kaitse

Töö- ja keskkonnaohutus

BradyPrinter i7100 etiketiprinter

BradyPrinter i7100

BradyPrinter i7100 on tänapäevane tööstuslik etiketiprinter kõikjale, kus on vaja printida suurtes mahtudes. Seda on tänu värvilisele puute-ekraanile mugav kasutada, kuid samal ajal tagab printer täpse trüki nii rüüžidel, etikettidel, siltidel, teipidel ja kaablimärgistustel. Printeri antistaatiline hari aitab maandada staatilist elektrit.

Kasutusmugavus

BradyPrinter i7100  on varustatud värvilise puutetundliku ekraaniga, mis muudab oma selgestieristatavate ikoonidega printeri kasutamise intuitiivseks. Tänu kokkuklapitavale kaanele võtab see vähe ruumi ning võimaldab kasutajatel kiiresti ja lihtsalt materjali vahetada.

Kasutusalad

Lennundus, veondus, transiit, autotööstus, ehitus, telekommunikatsioon, elektrotehnika, elektroonikatööstus, laborid, biotehnoloogia, ravimitööstus ja tervishoid, tootmine jne.

Materjalide hulka kuuluvad lisaks tavalistele etikettidele termokahanevad rüüžid, temperatuuri-, kemikaali-, UV- ja kraapimiskindlad etiketid. Efektiivsuse ja produktiivsuse tõstmiseks on võimalik printerile juurde osta lisasid (noad, kerijad, “peel & present” andur jne).

Tehnilised andmed

Tööaeg:24 tundi/7 päeva
Etikettide arv päevas:7000
Resolutsioon:300/600 dpi
Max. etiketi laius:110 mm
Max. printimislaius:105,7 mm